Ön ezen az oldalon van:Pályázat: „Az ősz rejtett kincsei”

Pályázat: „Az ősz rejtett kincsei”

oszikep.png

Mutasd meg, számodra milyen rejtett kincseket tartogatnak az őszi hónapok!

Az ősz a változás, a nagy kirándulások, a gesztenye, a sütőtök és a színes levelek évszaka.
Mutasd meg nekünk, Te milyen rejtett kincseket találsz az őszi hónapokban! Mi az, ami miatt az ősz olyan különleges időszak, és hogy mik a legkedvesebb őszhöz köthető gondolataid, emlékeid.

Sétálj, fedezd fel a közeli erdőket, gyűjts terméseket és készíts kézműves alkotást az ősz kincseinek felhasználásával!

Válassz az alábbi kategóriákból, és nevezd be alkotásod:
• Sütőtök faragás
• Lakásdíszek
• Gesztenyefigurák
• Vegyes alkotások: tetszőleges szabadkézi technikával készült (ceruza, zsírkréta, vízfesték, stb.) alkotások

A pályamunkádról készült fotót küldd el a Penzmuzeum_jatekok@mnb.hu e-mail címre és nyerj értékes színesceruza készletet!
A legkiemelkedőbb, legötletesebb és legkreatívabb pályaművet kategóriánként egy-egy értékes MNB nyereménycsomaggal díjazzuk.

Pályázati feltételek: a pályázatra betöltött 6-12 év közötti pályázók jelentkezését várjuk. Egy pályázó egy pályaművet küldhet be.
Beküldési határidő: 2020. november 6.

Pályázat kiírója: Magyar Nemzeti Bank –Látogatóközpontért és pénzmúzeumért felelős önálló osztály

Jelentkezés előtt kérjük, olvasd el a Magyar Nemzeti Bank Pénzmúzeuma által szervezett nyereményjátékok szabályzatát, amelyet itt tudsz letölteni.

A beküldéshez szükséges információkért kattints az alábbi linkre!
Játékszabályzat

Nyilatkozat