Ön ezen az oldalon van:Magyarul is olvasható Matolcsy György új könyve az Amerikai Birodalom vs. Európai Álom

A Pénzmúzeum épületében a kiállítótér szomszédságában könyvesbolt és olvasósarok is lesz, ahova a legfontosabb kellékeket, az izgalmas olvasmányokat a Pallas Athéné Könyvkiadó és Könyvesbolt szolgáltatja majd. A ma megjelent Amerikai Birodalom vs. Európai Álom című könyvük szerzője Matolcsy György a Magyar Nemzeti Bank elnöke, míg előszavát Orbán Viktor miniszterelnök írta.

amerikaibirodalom-w.jpg

„A gazdaságpolitika alakításában eltöltött évtizedek után megerősíthetem, hogy egy sikeres gazdasági modell biztosításához nemcsak a nemzet belső erőforrásainak, karakterének feltárására van szükség, hanem a külső környezet értékelésére is” – vallja a könyv szerzője. Ehhez a „térképalkotási munkához” nyújt szakértő támogatást az őszi, nemzetközi bemutató után most magyar nyelven is megjelent kötet.

Jó olvasást kívánunk mindenkinek!

További információ a kiadó oldalán.

(https://pallasathenekiado.hu/konyvesbolt/amerikaibirodalomvseuropaialom/)