Ön ezen az oldalon van:Itt vannak az egyetemi tanulmányi versenyek nyertesei!

Itt vannak az egyetemi tanulmányi versenyek nyertesei!

Nagy érdeklődés követte azokat a kutatási versenyeket, amelyet az MNB a Budapesti Corvinus Egyetemmel, a Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetemmel, valamint a Debreceni Egyetemmel való együttműködése keretében hirdetett meg. A pályázatok sikeresen lezárultak, komoly és színvonalas pályamunkák érkeztek, a hallgatókat láthatóan foglalkoztatták a meghatározott témák. Gratulálunk minden versenyzőnek!

pm-verseny-w.jpg

Az eredmények:
Budapesti Műszaki Egyetem:
több kategóriában versenyeztek a hallgatók, a nyertesek nevei itt olvashatóak.
Budapest Corvinus Egyetem
:  A Zöld pénzügyek kutatási versenyen Timár Barnabás első, Szepesi Nóra Judit második, Mészáros Márkó pedig harmadik helyezést ért el.
Debreceni Egyetem:
 Az Élet a koronavírus járvány után című tanulmányi versenyen 3 szekcióban hirdettek eredményt:
Új munkahelyünk a Home Office? Munkapiaci trendek a válság után témakörében: első helyezést ért el Pirohov-Tóth Barbara, második lett Bajnai Péter, harmadik helyezést ért el dr. Sipkáné dr. Puskás Ágnes.
Karantén tanulságok: hogyan alakítja át a felgyorsuló digitális forradalom a gazdaságainkat témakörében: első helyezést ért el Kovács Edina Mária, második lett Elek Dorina, harmadik helyezést ért el Papp Angelika.
Itt a szuper-globalizáció vége? Vagy épp egy új fejezet kezdődik? témakörében harmadik lett Tóth Bálint, itt további helyezést nem osztottak ki.