Ön ezen az oldalon van:Írás- és rajzpályázat: „Hogyan és mire spórolsz?”

Írás- és rajzpályázat: „Hogyan és mire spórolsz?”

Mondd el vagy mutasd meg, hogy Te hogyan és mire spórolsz!

palyazat-sporolsz-w.png

A legjobb, legkreatívabb, vagy leghatékonyabb takarékossági módszert keressük!

Mindenkinek van egy álma, egy tárgy, egy utazás, egy élmény amire gyűjt, vagy azt reméli születésnapján majd mások meglepik vele. Sokan már gyerekkorukban perselyben gyűjtötték az érméket, mások csak felnőtt korukra váltak takarékossá. Pályázatunk során arra vagyunk kíváncsiak, hogy: Ti mire és hogyan spóroltok, azaz milyen vágyott célokat, álmokat tűztök ki magatok elé és milyen kreatív megoldásokat használtok, hogy ezeket elérjétek?

Lehet a Te bevált módszered másoknak is segít majd! Oszd meg, hadd tanuljon belőle mindenki!

Pályázhatnak kicsik és nagyok is, azok, akik csak most ismerkednek a zsebpénzzel, és azok is, akik már a diákmunka, az albérlet, a szabadság és az öngondoskodás rögös útjait fedezik fel. Megoldásaitokat, ötleteiteket maximum 3 oldal terjedelemben, A/4 méretben, vagy tetszőleges szabadkézi technikával (ceruza, zsírkréta, pasztellkréta, vízfesték/akvarell, tempera, stb.) készített alkotás formájában várjuk a Penzmuzeum_jatekok@mnb.hu email címre.

A pályázat során a legkiemelkedőbb, legötletesebb alkotásokat korcsoportonként MNB nyereménycsomaggal díjazzuk.

Pályázat kiírója: Magyar Nemzeti Bank –Látogatóközpontért és pénzmúzeumért felelős önálló osztály

Beküldési határidő: 2020. október 5.

A versenyszabályzat itt, a játékszabályzat pedig itt érhető el.

Nyilatkozat 18 év feletti pályázók részére
Nyilatkozat 14-18 év közötti pályázók részére