Ön ezen az oldalon van:Fotópályázat: „Készíts fotót a stabilitásról!”

Fotópályázat: „Készíts fotót a stabilitásról!”

fotoverseny-w.png

Mutasd meg, Te hogyan látod a stabilitást!

Próbáltál már dacolni az erős széllel és csak haladni előre? Vagy a teáspohár szélén megállítani a kiskanalat? Ledönthetetlen kőtornyot építeni a standon? A stabilitás és egyensúly megteremtése mindig hatalmas feladat legyen szó akár egy játékról, sportról, saját életünkről, munkánkról, vagy 10 millió állampolgár és a teljes magyarpénzügyi rendszerről van szó.

Pályázz egy kreatív fotóval és mutasd meg, hogy neked mit jelent a stabilitás!

A legjobb pályázatokat az MNB értékes nyereménycsomaggal díjazza!

„Az MNB elsődleges célja az árstabilitás elérése és fenntartása. A gazdaságpolitika egészének legfontosabb célja a hosszú távon fenntartható, stabil gazdasági növekedés biztosítása.”

Pályázat kiírója: Magyar Nemzeti Bank – Pénzmúzeumért és Látogatóközpontért felelős osztályBeküldési határidő: 2020. szeptember 11.

Jelentkezés előtt kérjük olvasd el a Magyar Nemzeti Bank Pénzmúzeuma által szervezett nyereményjátékok szabályzatát, amelyet itt tudsz letölteni.

A beküldéshez szükséges információkért kattints az alábbi linkre!