Ön ezen az oldalon van:EREDMÉNYHIRDETÉS! Megterveztétek a saját bankjegyeiteket!

EREDMÉNYHIRDETÉS! Megterveztétek a saját bankjegyeiteket!

1-bankjegy.png

Befejeződött a „Tervezd meg saját bankjegyed!” elnevezésű játékunk, amelyre rengeteg kiváló pályázat érkezett hozzánk.

Igazán nehéz dolga volt a Pénzmúzeum zsűrijének, mivel nagyon sok különleges és ötletes bankjegytervet készítettek a pályázók. Az ifjú tervezők egy csoportja a mai magyar forint bankjegysorba is beilleszthető pályamunkát adott be, míg mások azokat teljesen eltérő elrendezésben, témában gondolták újra.

A szakmai zsűri a fődíjat Kárnyáczki Lászlónak ítélte oda.

karnyaczki_elolap_k.jpgkarnyaczki_hatlap_k.jpg

Különdíjasok:

Digitális különdíj: Óvári Péter

palyazat_ovari_peter_1.jpgpalyazat_ovari_peter_2.jpg

Szabadkézi rajz: Schilling Gábriel

Schilling2000terv1.jpgSchilling2000terv2.jpg

Grafikai megvalósítás: Mezei Judit

Mezei_Judit_1.jpgMezei_Judit_2.jpg

Tervezési/koncepció különdíj: Haranghy Blanka

Tervezd meg a saját bankjegyed_HaranghyBlanka.jpgTervezd meg a saját bankjegyed2_HaranghyBlanka.jpg

Az első helyezett egy iPhone SE telefont, míg a különdíjasok MNB nyereménycsomagot vehetnek át munkájukért.

Gratulálunk a győztes pályázóknak, és mindenkinek köszönjük a részvételt! Ne csüggedjetek, ha most nem sikerült nyernetek, mert hamarosan újra lehetőségetek lesz megmutatni kreatív ötleteiteket a következő játékunkban!

A nyertesekkel e-mail formájában hamarosan felvesszük a kapcsolatot.