Ön ezen az oldalon van:Elindult a regisztráció a BankCode 2021 tanulmányi versenyre!

Elindult a regisztráció a BankCode 2021 tanulmányi versenyre!

BankCode_belső.png

Hogyan hozzunk jó gazdasági döntéseket? Hol érdemes tartani a pénzünket? Hogyan működik a pénzügyi rendszer? Készüljetek fel, mert tudásotok most laptopot vagy okostelefont érhet!

Jelentkezzetek és mérjétek össze tudásotokat más csapatokéval az MNB Pénzmúzeuma és a Pénziránytű Alapítvány középiskolások részére meghirdetett, közös szervezésű vetélkedőjében!

A versenyre 3 fős csapatok jelentkezését várjuk. A feladatokat együtt oldhatjátok meg, a felkészülésben tanárotok segíthet.

A lexikális tudást igénylő feladatok mellett önálló gondolkodásra, kreatív problémamegoldásra is szükségetek lesz a fordulók során.

A verseny négy fordulóból áll, a pontos menetrendet és a részleteket a Versenyszabályzat tartalmazza

A felkészüléshez szükséges tananyagokat, kiadványokat a Pénziránytű Alapítvány ingyen biztosítja számotokra, továbbá a Zöldiránytű applikáció, valamint a Pénzmúzeum megjelölt cikkei lesznek még segítségetekre.

A legjobban teljesítő csapatokat értékes nyereményekkel jutalmazzuk!

A felkészítő tanárokat is díjazzuk, a legtöbb csapatot mozgósító iskola pedig egy projektorral lesz gazdagabb!

Regisztráció: 2021. január 18-tól február 19-ig.

Jelentkezés előtt kérjük, olvasd el a Versenyszabályzatot, melyet itt tudsz letölteni!

Ugrás a jelentkezéshez!

A felhívásban szereplő képek illusztrációk, a szervezők a nyereménytárgyak módosításának jogát fenntartják.