Kitörő siker a Pénzmúzeum nyílt napján!

2024. augusztus 02.
09

A nyílt napon a látogatók bevizsgáltathatták saját régi érméiket, bankjegyeiket, számos előadáson vehettek részt a múzeum különböző pontjain, tárlatvezetés mellett nézhették meg az MNB100 – Egy évszázad pénzügyei című kiállítást, volt robotika foglalkozás is, sőt megismerhették a 2023-ban Kőröshegyen talált Kossuth-bankók rendkívül izgalmas történetét is.

Házhoz szállított pénzügyi edukáció

Újra várja az oktatási intézmények jelentkezését a Magyar Pénzmúzeum és Látogatóközpont, „Bőröndmúzeum – Utazás a pénz körül” elnevezésű programja.

2024. szeptember 17.
A Pénzmúzeum Panoráma Terasz szeptember 18-án 16 óra és 20 óra között zárva tart

Szeptember 19-én, csütörtökön már a megszokott nyitvatartással várjuk a kedves látogatóinkat.

2024. szeptember 17.
A Pénzmúzeum is készül a Kutatók Éjszakájára!

A Kutatók Éjszakája egy Európa-szerte megrendezett ingyenes eseménysorozat a tudomány és a kutatói életpálya népszerűsítésére.

2024. szeptember 13.
Szeptember 5-én nagy sikerrel zajlott a Terasz Café műsora Pénzmúzeum Panoráma Teraszon

A Terasz Café legközelebb október 3-án jelentkezik!

2024. szeptember 06.