Kicsöngettek, de nem a Pénzmúzeumnak!

2024. július 01.
ha-5064.jpg

2024. június 28., Budapest: A Bőröndmúzeum – Utazás a pénz körül című programja 2023. szeptember 15-én azzal a céllal indult el, hogy a felső tagozatos, illetve a középiskolákban tanuló diákok számára elvigye a Pénzmúzeum pénzügyi ismeretterjesztő foglalkozásait, melyek a családi költségvetés, a korszerű pénzkezelés, a pénz vásárlóereje és a bankrendszer, illetve a hitelezés témája köré épülnek.

borondmuzeum-mintaora-23-10-25-28-web.png

Az indulása óta eltelt 9 hónapban a Bőröndmúzeum 25 000 diákhoz, 90 településre és 180 intézménybe jutott el, ami több mint 850 foglalkozást jelent. Ezen belül 15 hátrányos helyzetű településen összesen 70 foglalkozás zajlott 1289 diák részvételével. A résztvevők 30%-a kelet-magyarországi vármegyékből került ki és csak 35%-a volt budapesti székhelyű intézmény tanulója, a többi diák az ország különböző részeiről vett részt a programokon.

borondmuzeum-tiszabo-forgatas-23-web.png

A Bőröndmúzeum 2024. nyarán az Erzsébet-táborokban folytatja az ismeretterjesztést, így a foglalkozások még több gyermekhez jutnak el.

Szeptember 5-én nagy sikerrel zajlott a Terasz Café műsora Pénzmúzeum Panoráma Teraszon

A Terasz Café legközelebb október 3-án jelentkezik!

2024. szeptember 06.
Matekóra a Pénzmúzeumban

Véget ért a nyár, elkezdődött az iskola, a diákok az önfeledt játék helyett már az iskolapadban ülve tanulnak.

2024. szeptember 06.
A Pénzmúzeum Panoráma Terasz szeptember 5-én 17 óra és 20 óra között zárva tart

Szeptember 6-án, pénteken már a megszokott nyitvatartással várjuk a kedves látogatóinkat.

2024. szeptember 05.
Szeptemberi programkavalkád a Pénzmúzeumban

Elmúlt egy újabb nyár, a Pénzmúzeum legkedveltebb programjait azonban ősszel sem kell nélkülöznie a közönségnek!

2024. szeptember 05.