Kávéházi beszélgetések - születésnapi műsor

2024. október 16.
kavehazi-beszelgetesek-fertoszegi-peter-077.jpg

Hihetetlen kimondani, de októberben egyéves a pénzügyi edukációt zászlajára tűző Kávéházi beszélgetések programsorozatunk!

Tegnap, a születésnapi eseményen Fertőszögi Péter művészettörténész, a BÁV Aukciósház és Záloghitel Zrt. művészeti igazgatója, a BÁV Becsüs Akadémia vezetője volt a vendégünk. A Kincsvadászok című műsorból is ismert szakember lenyűgöző előadást tartott a műtárgyak kincsképző szerepéről. Elmondta, mibe érdemes fektetni és mibe nem, ha műtárgyban tartanánk a pénzünket. Szó került a hamisításról, de megtudtuk, hogyan lehetünk magabiztosak ebben az ismeretlen világban úgy, hogy ne tegyenek lóvá minket úton-útfélen.

A Pénzmúzeum ismét a legjobbak között

A Pénzmúzeum idén is részt vett a European Museum Academy (EMA) díjátadóján Cipruson.

2024. október 10.
MNB100- ORSZÁGOS PÉNZÜGYI VERSENY ötödik forduló nyertesei

Kisorsolásra kerültek az MNB100- ORSZÁGOS PÉNZÜGYI VERSENY ötödik fordulójának nyertesei

2024. október 07.
Kövesd az aranyfonalat a Pénzmúzeumban!

„Aranyat ér” – mondjuk, ha valamit nagyon értékesnek tartunk, hiszen az arany rendkívül értékálló, ezért kifejezetten alkalmas a tartalékolásra.

2024. október 03.